Ana Sayfa»Genel»Anka Temasının Performansı

Merhaba arkadaşlar. Anka Teması’nın performansını artırdığınızda aşağıdakine benzer bir hız skoru alabilirsiniz.

Bunun için yüklemeniz gereken eklentiler:

LiteSpeed Cache:

Bu eklenti sayfaları HTML olarak kaydeder ve gösterir. Performansa ciddi etki eder. Eklentideki Minify HTML özelliğini açınız. Temamızda CSS ve js dosyaları optimize edilmiştir. Anka Temasında LiteSpeed Cache eklentisini tavsiye ediyorum.

ShortPixel Image Optimizer:

Bu eklenti resimlerin optimizesini sağlar. Temamızda LazyLoad ve resimlerin farklı boyutlarda kaydedilmesi mevcuttur. Bu eklentiyi kullanmak istemiyorsanız http://www.imagecompressor.com sitesinden resimlerinizi optimize edip o şekilde sitenize atarsanız bu eklentiye gerek kalmaz. Anka Temasında ShortPixel Image Optimizer eklentisini tavsiye ediyorum.

Advanced Database Cleaner:

Bu eklenti veritabanınızdaki kullanılmayan kısımları siler ve veritabanınızı optimize eder. Kullanacağınız taslaklarınız varsa eklenti içerisinde o veriyi silmemeniz gerekiyor. Anka Temasında Advanced Database Cleaner eklentisini tavsiye ediyorum.

performance-min

performance-min
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.
Bunlar İlginizi Çekebilir
Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?
😡
0
Sinirlendim
😥
1
Üzüldüm
👎
0
Beğenmedim
👍
2
Beğendim
😆
0
Çok Güldüm
😱
0
Şaşırdım
Yorumlar
İlk Yorum Yapan Siz Olun!
Dost Siteler
Kategori Seçiniz
Genel Deneme 3
Takipte Kalın & Temayı İndirin